Chat with us, powered by LiveChat

Khujand Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ka mbi 4500 lloje të luleve dhe bimëve që rriten në Khujand dhe në kopshtet botanike të qytetit. Trëndafilat dhe lulekuqet janë mahnitëse kur lulëzojnë, së bashku me poinsetiat. Banorët e Khujand poashtu mund të kënaqen me pamjen e zambakëve të bardhë të ujit të cilat mund të gjenden në pellgjet e vogla të kopshteve.

Paqe
USD 97.20

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 69.43

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Elegante
USD 86.79

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 90.26

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 97.20

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Ngasje
USD 90.26

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 104.15

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Admirim i Fshehtë
USD 97.20

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Shpresë
USD 69.43

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 97.20

Entuziaste

Trëndafila

Besnikëri
USD 152.74

Besnikëri

24 Trëndafila

Pritshmëri
USD 70.70

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO