Midoun Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Midoun është një qytet ishullor që do të thotë se numri i luleve vendase është i limituar. Vizitorët mund të shohin trëndafila të shkretëtirës në ngjyrë rozë, të bardhë dhe të verdhë. Jaseminët në formë ylli dhe ata që lulëzojnë natën janë ndër më të preferuarat e banorëve. Poashtu mund të gjenden edhe shkurre me trëndafila e hibiskus në Midoun.
Mendime Qiellore
USD 166.20

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Fisnikëri
USD 119.74

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Thellësisht e Dashuruar
USD 98.29

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 119.74

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Hare e ardhshme
USD 98.29

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Përsosmëri
USD 98.29

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 98.29

Imagjinatë

12 Trëndafila

Forcë
USD 119.74

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Fisnike
USD 98.29

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 98.29

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Buzëqeshëse
USD 98.29

Buzëqeshëse

Trëndafila

Përsosmëri
USD 98.29

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 166.20

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Entuziaste
USD 98.29

Entuziaste

Trëndafila

Përqafime
USD 119.74

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Serenatë
USD 166.20

Serenatë

Orkid

E ëmbël
USD 98.29

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Mikpritje
USD 137.61

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top