Sfaks Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sfax është i njohur për ushqimin e detit dhe rrugët e mbushura me lule. Banorët kënaqen me dekorimin e shtëpive dhe rrugëve të qytetit me bimë dhe lule vendase. Disa nga lulet që mund të shihen në Sfax janë trëndafilat dhe hibiskusët. Aroma e jaseminëve e mbush ajrin e në verë mund të shihen edhe lule dielli.

E paharrueshme
USD 78.36

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Moderne
USD 78.36

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Kujdesi Amënor
USD 109.71

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 78.36

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 99.73

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 78.36

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Fitore
USD 78.36

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Forcë
USD 99.73

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Përulësi
USD 78.36

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 78.36

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Të Dua Ende
USD 78.36

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 78.36

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO