Souse Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sousse është një vend i njohur turistik për plazhe, rezorte dhe kopshte botanike. Duke shëtitur nëpër kopshte mund të shihen lule dielli dhe shkurre të mëdha me trëndafila. Hibiskusët shumëngjyrësh poashtu shihen zakonisht e ku e vështirë është të mos ndjehet edhe aroma e jaseminëve në formë ylli kur lulëzojnë.
Vetmi
USD 139.44

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Fisnikëri
USD 121.33

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Virtyt
USD 99.60

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 121.33

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

E butë
USD 139.44

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Imagjinatë
USD 99.60

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 121.33

Misterioze

12 Trëndafila

Rrezikojmë
USD 99.60

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 99.60

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 139.44

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Kujdesi Amënor
USD 139.44

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Imagjinatë
USD 99.60

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 99.60

Përsosmëri

6 Trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 168.41

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

E ëmbël
USD 99.60

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 99.60

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Përshtypje Që Zgjat
USD 168.41

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Moderne
USD 99.60

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Souse. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Souse kohët e fundit : -