Tunis Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Tunis është kryeqyteri i Tunizisë dhe një qytet që rritet shumë shpejt, shtëpi e një kopshti të vogël botanik. Në kopshte mund të shihen shumë bimë dhe lule vendase. Trëndafilat janë ndër më të preferuarat së bashku me hibiskusët dhe jseminët. Poashtu ka edhe një kopësht të vogël Japonez ku lulëzojnë qershitë.
Mbrojtje
USD 120.12

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Fisnikëri
USD 120.12

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Përkryerje
USD 138.05

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 98.61

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Mahnitëse
USD 177.49

Mahnitëse

Trëndafila

Imagjinatë
USD 98.61

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 98.61

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Lartësi
USD 138.05

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 98.61

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 166.74

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

E ëmbël
USD 98.61

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Magjepsje
USD 98.61

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 166.74

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Elegancë
USD 98.61

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Mendime Qiellore
USD 166.74

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 120.12

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Karakter
USD 177.49

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Përulësi
USD 98.61

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Top