Adana Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Adana është një ndër qendrat më të mëdha agrikulturore në Turqi ideale për rritjen e shumë luleve. I ndodhur në afërsi të lumit Seyhan ka një furniyim të vazhdueshëm me ujë për ujitjen e tulipanëve dhe krokuseve. Zambakët e orkidetë poashtu rriten në Adana. Banorët preferojnë edhe zambakët, orkidetë e lulekuqet.

Luks
USD 66.81

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Pranim Dashurie
USD 66.81

Pranim Dashurie

Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 66.81

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 66.81

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 66.81

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Përqafime
USD 76.35

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 66.81

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 76.35

Joshje

12 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 66.81

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 66.81

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Seksi
USD 95.44

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Tërheqje
USD 106.25

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO