Ankara Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ankaraja është një tjetër qytet historik në Turqi si dhe shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve me lule. Duke u rritur në kopshte mund të gjenden shumë lule vendase. Disa nga këto lule janë krokuset dhe tulipanët ndër më të preferuarat e banorëve. Trëndafilat janë një pamje e zakonshme së bashku me koreopset e verdha.
Dashuria e përgjegjshme
USD 79.59

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Fisnikëri
USD 88.68

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 79.59

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 88.68

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Mendime Qiellore
USD 123.55

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 79.59

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 88.68

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Joshëse
USD 79.59

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Magjepsëse
USD 123.55

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 79.59

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 79.59

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 79.59

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Durim
USD 79.59

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Humor
USD 88.68

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

E përjetshme
USD 79.59

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 79.59

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Respekt
USD 111.42

Respekt

24 Trëndafila

Pajtim
USD 123.55

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Ankara. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Ankara kohët e fundit : -