Dnipropetrovsk Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dnipropetrovsk është qyteti i tretë më i madhë në Ukrain. I ndodhur në afërsi të lumit Dnieper ky qytet është ideal për rritjen e shumë bimëve dhe luleve. Disa nga lulet që banorët kultivojnë janë trëndafilat, irisët dhe mëllagat. Kamomili dhe azaleat poashtu janë ndër të preferuarat së bashku me lulet e diellit.
Shpresë
USD 68.81

Shpresë

Gerbera

Paç Fat
USD 64.22

Paç Fat

12 Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 108.56

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 108.56

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Unitet
USD 77.98

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 68.81

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 68.81

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 68.81

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 68.81

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 96.33

Bashkim

24 trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 108.56

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 77.98

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 68.81

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Delikate
USD 68.81

Delikate

12 Trëndafila

Rehati
USD 108.56

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 68.81

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Fitore
USD 68.81

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 108.56

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Dnipropetrovsk. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Dnipropetrovsk kohët e fundit : -