Kiev Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Edhe pse Kievi është ende një qytet në zhvillim ai është shtëpia e disa kopshteve botanike. Ka mbi 10.000 specie të bimëve në kopshte. Mund të shihen orkide e bromelia duke lulëzuar në shtretër me lule. Ka me qindra shkurre të bozhureve aroma e të cilëve e mbush ajrin në pranverë.
Zonjë Zemërbardhë
USD 68.41

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 107.93

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 68.41

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 107.93

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 107.93

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri e Ftohtë
USD 68.41

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 107.93

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Fitore
USD 68.41

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Pritshmëri
USD 68.41

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 68.41

E hirshme

Karafila , trëndafila

Të Përkas Ty
USD 77.53

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Shpërblim Për Mirësi
USD 123.13

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 107.93

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Rehati
USD 107.93

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Zonjë e Bukur
USD 68.41

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 68.41

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Meritë
USD 77.53

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 107.93

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kiev. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kiev kohët e fundit : -