Bien Hoa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bien Hoa është një periferi e mbushur me kopshte me lule. Disa nga lulet që rriten në Bien Hoa janë zambakët, orkidetë dhe lotusët. Trëndafilat dhe karanfilat janë ndër të preferuarat e banorëve. Aroma e jaseminëve dhe dorzonjëzave ndjehet në praverë dhe në verë.
Përulësi e Këndshme
USD 60.61

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Bukuri Shpirtërore
USD 105.06

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

E ëmbël
USD 60.61

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 105.06

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Fillimi i Miqësisë
USD 84.86

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Pajtim
USD 105.06

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 60.61

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 105.06

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Elegancë
USD 60.61

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E re
USD 60.61

E re

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 105.06

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 105.06

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 60.61

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Vetmi
USD 84.86

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 60.61

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 84.86

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Përqafime
USD 75.77

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Përqafime
USD 75.77

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top