Da Nang Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Da Nang nuk është një destinacion i njohur turistik por shëtpia e disa llojeve të luleve vendase. Këtu mund të shihen orkide dhe zambakë. Da Nang poashtu është shtëpia e disa lotusëve të bukur së bashku me forsinthiat dhe hibiskusët shumëngjyrësh. Mund të gjenden edhe shumë trëndafila në Da Nang.
Fisnikëri
USD 76.61

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Përulësi e Këndshme
USD 61.29

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Ngasje
USD 106.24

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 61.29

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 106.24

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

E ëmbël
USD 61.29

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 76.61

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Fyerje
USD 106.24

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Pajtim
USD 106.24

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 106.24

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 61.29

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 61.29

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 63.84

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

E re
USD 61.29

E re

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikojmë
USD 61.29

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 106.24

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

E mrekullueshme
USD 85.81

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Gjithnjë besnike
USD 76.61

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Da Nang. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Da Nang kohët e fundit : -