Ha Noi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ha Noi është një qytet i bukur i mbushur me lule dhe kopshte. Zambakët, orkidetë dhe trëndafilat janë një pamje e zakonshme. Orkidetë shpesh dhurohen në Ha Noi. Trëndafilat janë ndër më të preferuarat e banorëve. Poashtu mund të gjenden edhe karanfila e margaritarë në kopshtet e qytetit.

Kotësi
USD 75.19

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 102.04

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Rehati
USD 102.04

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 73.85

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 102.04

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 53.71

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 96.67

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Bashkim
USD 75.19

Bashkim

24 trëndafila

Joshëse
USD 53.71

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Magjepsje
USD 53.71

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Përsosmëri
USD 53.71

Përsosmëri

6 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 53.71

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 53.71

Përsosmëri

6 Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 75.19

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Pritshmëri
USD 53.71

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 53.71

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Martesë e Lumtur
USD 102.04

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Joshje e Gjatë
USD 75.19

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO