Haipong Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Haiphong është një qytet i zhurmshëm i mbushur me kopshte me lule. Në kopshte mund të gjendet gjithçka nga zambakët tek orkidetë. Lotusët e mëdhenjë janë një pamje e zakonshme. Haiphong është shtëpia edhe e disa llojeve të trëndafilave dhe bromeliave. Aroma e jaseminëve e mbush ajrin kur këto lule të bardha lulëzojnë në pranverë.
Përulësi e Këndshme
USD 61.73

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 61.73

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 61.73

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 61.73

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 107.01

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Dashuri e mrekullueshme
USD 61.73

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 107.01

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

E ëmbël
USD 61.73

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Pajtim
USD 107.01

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 61.73

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 61.73

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Fyerje
USD 107.01

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E butë
USD 86.43

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

E re
USD 61.73

E re

Zambakë dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 107.01

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 107.01

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Ngasje
USD 107.01

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 107.01

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Haipong. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Haipong kohët e fundit : -