Aukland Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Auckland është i njohur si qyteti i marinarëve. Poashtu është edhe qyteti më i madhë i Zelandës së Re. Parku Alberi i cili ndodhet në qytet ka një orë me lule të bukura. Disa nga lulet që e përbëjnë këtë orë janë tulipanët dhe verdhokët. Livandot dhe trëndafilat mund të gjenden në kopshte së bashku me flokset e bukura.
Paqe
USD 58.76

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 111.64

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bashkim
USD 82.26

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 111.64

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 80.79

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Joshje e Gjatë
USD 82.26

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje
USD 80.79

Joshje

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 105.76

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

E shijshme
USD 82.26

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 80.79

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Kujtime Të Hirshme
USD 58.76

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Zonjë Zemërbardhë
USD 58.76

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 111.64

Vdes për ty

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 80.79

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Hutim
USD 111.64

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 80.79

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Forcë
USD 80.79

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Humor
USD 80.79

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Top