Kristiançërç Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Christchurch është krenar me faktin se në dy kopshte ka mbi 250 lloje të trëndafilave. Poashtu këtu ndodhen edhe kopshtet botanike. Disa nga lulet që gjenden në Christchurch janë orkidetë, zambakët dhe irisët. Vizitorët poashtu mund të kënaqen me shkurret e rodendronëve shumëngjyrësh kur lulëzojnë.
Paqe
USD 58.68

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 111.50

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bashkim
USD 82.16

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 82.16

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Dëshirë
USD 111.50

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Joshje e Gjatë
USD 82.16

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Modesti
USD 58.68

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Durim
USD 58.68

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Dashuri ngurruese
USD 80.69

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 111.50

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

E dhimbsur
USD 58.68

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 58.68

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 111.50

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Mbrojtje
USD 80.69

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Përulësi e Këndshme
USD 58.68

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Humor
USD 80.69

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Krenare
USD 80.69

Krenare

12 Trëndafila

Melodioze
USD 82.16

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top