Manukau Siti Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Manukau është pjesë e Auckland por ka disa parqe dhe kopshte të vetata. Poashtu ndodhet afër kopshteve botanike. Lulja kombëtare e Zelandës së Re, rodendroni është një pamje e zakonshme në kopshte, narcisët, dafinat dhe serruriat e shumë lule tjera rriten në kopshtet e qytetit. Lule tjera të preferuara janë edhe gjeogjinat, kameliat dhe margaritarët gerbera.
Paqe
USD 58.57

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 111.28

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Bashkim
USD 82.00

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 58.57

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E ëmbël
USD 58.57

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Joshje e Gjatë
USD 82.00

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 82.00

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 80.53

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 58.57

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 80.53

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 58.57

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Hutim
USD 111.28

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 58.57

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Pajtim
USD 111.28

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Mbrojtje
USD 80.53

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 58.57

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Humor
USD 80.53

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Krenare
USD 80.53

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top