Paraparaumu Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 109.17

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Paç Fat
USD 94.61

Paç Fat

12 Trëndafila

Besnike
USD 122.27

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Mikpritje
USD 122.27

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 87.33

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 151.38

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 87.33

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Falënderim
USD 151.38

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mashtrim
USD 87.33

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 109.17

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Pritshmëri
USD 87.33

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 122.27

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO