Vaitakere Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Waitakere është një qytet në perëndim dhe shtëpi e disa luleve. Shumë nga këto lule mund të gjenden në kopshtet botanike përfshirë këtu edhe margaritarët e gjeogjinat. Trëndafilat dhe rodendronët shihen zakonisht në kopshte. Kowhai dhe rodendronët janë ndër më të preferuarat e vizitorëve së bashku me gerberat.
Paqe
USD 83.09

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 144.03

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Të Përkas Ty
USD 103.86

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 149.57

Thashethemëse

72 Trëndafila

Bashkim
USD 116.33

Bashkim

24 trëndafila

Paç Fat
USD 90.02

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 116.33

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Magjepsëse
USD 144.03

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Entuziaste
USD 83.09

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 83.09

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Pajtim
USD 144.03

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 83.09

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Delikate
USD 83.09

Delikate

12 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 90.02

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 144.03

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Hutim
USD 144.03

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Mbrojtje
USD 103.86

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Joshje e Gjatë
USD 116.33

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Vaitakere. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Vaitakere kohët e fundit : -