Vellington Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Wellington është kryeqyteti i vendit por edhe një destinacion i njohur turistik. Poashtu është edhe shtëpia e Shënjtores Karori ku mund të gjenden disa lloje të rralla kafshësh dhe lulesh. Disa nga lulet në këtë park janëe shporizi dhe kowhai.Fuksiat dhe makomako poashtu shihen kudo. Vizitorët poashtu mund të shohin edhe lule të vogla të kuqe në pemën e Krishtëlindjes së Zelandës së Re.
Paqe
USD 57.75

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 109.73

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Rehati
USD 109.73

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 80.85

Bashkim

24 trëndafila

E hirshme
USD 57.75

E hirshme

Karafila , trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 80.85

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 109.73

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 79.41

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 57.75

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 109.73

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Festim
USD 109.73

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Meritë
USD 79.41

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 79.41

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Humor
USD 79.41

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Guximtare
USD 109.73

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Krenare
USD 79.41

Krenare

12 Trëndafila

Origjinale
USD 80.85

Origjinale

12 Zambakë

Falënderim
USD 109.73

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Top