Whangarei Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 111.33

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Paç Fat
USD 96.49

Paç Fat

12 Trëndafila

Besnike
USD 124.69

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 89.06

Buzëqeshëse

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 89.06

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Mikpritje
USD 124.69

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 96.49

Krenare

12 Trëndafila

Fitore
USD 89.06

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 154.38

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Festim
USD 154.38

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

E dhimbsur
USD 89.06

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Mashtrim
USD 89.06

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO