Bern Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bern është një qytet kulturor si dhe shtëpia e disa kopshteve mahnitëse me lule. Poashtu është edhe shtëpia e luleve të kufomave unike dhe të tmerrshme. Këto lule rriten në sera por kopshtet janë të mbushura plot me ngjyra. Trëndafilat, anemonët dhe margaritarët e pikturuar mund të shohen në pranverë dhe verë. Poashtu mund të gjenden edhe koreopsis në Bern.
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 140.81

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Fisnike
USD 91.11

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 101.05

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Durim
USD 91.11

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Urime
USD 127.56

Urime

Trëndafila dhe orkide

Hutim
USD 140.81

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 127.56

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Rehati
USD 140.81

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Gazmore
USD 91.11

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Besnike
USD 127.56

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Urtësi
USD 91.11

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Përkryerje
USD 127.56

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 127.56

Bashkim

24 trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 91.11

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

E ëmbël
USD 91.11

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 140.81

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 91.11

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Ftohtë
USD 91.11

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bern. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bern kohët e fundit : -