Dietikon Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dëshirë
USD 148.56

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Ego
USD 96.13

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Dashuri ngurruese
USD 96.13

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 106.61

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Ndjenja Të Ngrohta
USD 106.61

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 148.56

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 96.13

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Pajtim
USD 148.56

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Jeta Është e Ëmbël
USD 148.56

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 96.13

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Paqe
USD 96.13

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 148.56

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO