Frauenfeld Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dëshirë
USD 147.71

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Ego
USD 95.58

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Strehim
USD 147.71

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 106.00

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Frymëzim
USD 147.71

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Dëshirë
USD 147.71

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 147.71

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Imagjinatë
USD 95.58

Imagjinatë

12 Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 95.58

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 95.58

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Fillimi i Miqësisë
USD 133.81

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 147.71

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO