...Other City... Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dëshirë
USD 152.77

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Ego
USD 98.85

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 109.64

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 98.85

Imagjinatë

12 Trëndafila

Lartësi
USD 138.39

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 109.64

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 98.85

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 152.77

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

E butë
USD 138.39

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 152.77

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Joshëse
USD 98.85

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Mbrojtje
USD 109.64

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO